• 23.02.2017
    • 05:50
      Viktoria Kuzmova - Katarina Zavatska
    • 06:10
      Kristie Ahn - Marketa Vondrousova
    • 06:25
      Alize Lim - Priscilla Hon
    • 06:30
      Yuichi Sugita - Cedrik Marcel Stebe
    • 07:55
      WTA Dubai Duty Free Tennis Championships, Dubai - United Arab Emirates
    • 09:00
      Gyeongbuk Gimcheon High Pass (Women) - Hyundai E&C Hillstate (Women)
    • 09:00
      PSBA Jaguars - Domc Cobras
    • 09:15
      Kuban - Dinamo St P.burg
    • 09:30
      Adelaide 36Ers - Illawarra
    • 09:55
      WTA Hungarian Ladies Open, Budapest - Hungary
    • 09:55
      ATP Challenger Bergamo - Italy
    • 10:00
      FC Petrikivka - FK Nikopol NPGU
    • 10:00
      FK Khimki M Moscow - Lobnya
    • 10:00
      Bakili Baku - Ravan Baku
    • 11:00
      Ansan Rush&Cash - Suwon Kepco
    • 11:00
      Goyang Orions - Seoul SK
    • 11:00
      Jeonju KCC - Anyang Kgc
    • 11:00
      BK Kondrashina I Belova - Burevestnik Jaroslav
    • 11:00
      MOIK Baku - Sharurspor
    • 11:00
      Serbia (U19) - Bulgaria (U19)
    • 11:00
      Anastasija Sevastova - Qiang Wang
    • 11:00
      Dabrowski G. / Ostapenko J. - Makarova E. / Vesnina E.
    • 11:00
      Ghedin R. / Mies A. - Marcan D. / Weissborn T. S.
    • 11:45
      Zenit St Petersburg 2 - Krasnodar 2
    • 11:55
      ATP Open 13 Marseille - France
    • 12:00
      Zenit Saint Petersburg (Youth) - CSKA Moscow (Youth)
    • 12:00
      BC Rjazan - Mba Moscow
    • 12:00
      HIFK - Levadia Tallinn
    • 12:00
      FK Shamkir - PFK Zaqatala
    • 12:00
      Mil Mugan - Sahdag Qusar
    • 12:00
      Rota Koleji (Women) - Maltepe Yali (Women)
    • 12:00
      Koolhof W. / Middelkoop M. - Chardy J. / Eysseric J.
    • 12:00
      Irina Khromacheva - Yanina Wickmayer
    • 12:15
      Garcia C. / Mladenovic K. - Chan H.C. / Shvedova Y.
    • 12:15
      Lauren Davis - Elina Svitolina
    • 12:30
      Knowle J. / Shamasdin A. - Kretschmer G. / Zelenay I.
    • 13:00
      Karaiskakis - Niki Volou
    • 13:00
      Cheboksary Yastrebi - Dinamo Stavropol
    • 13:15
      Irina Falconi - Carina Witthoeft
    • 13:30
      Tanta FC - Smouha SC
    • 13:30
      Shahrdari Tabriz - Shahrdari Arak
    • 13:30
      FC Zelenograd - Inter Alfa Moscow
    • 13:30
      Chan Y. J. / Hingis M. - Hlavackova A. / Peng S.
    • 14:00
      Runa Basket - basket
    • 14:00
      Al Baqaa - Al Hussein Irbid
    • 14:00
      Anagennisi Karditsas - Lamia
    • 14:00
      Jan Lennard Struff - Daniil Medvedev
    • 14:15
      Al Ittihad Jeddah (U21) - Al Nasr Riyadh (U21)
    • 14:30
      Shinnik Yaroslavl - Spartak Moscow 2
    • 14:45
      Spears A. / Srebotnik K. - Mirza S. / Strycova B.
    • 14:50
      Al Sailiya SC - Lekhwiya
    • 15:00
      Azerrail Baku (Women) - Fenerbahce (Women)
    • 15:00
      FK Sumadija Arandelovac - OFK Belgrade
    • 15:00
      Al Jaish - Al Ittihad
    • 15:00
      SKA St. Petersburg - Vityaz Podolsk
    • 15:00
      CSKA Moscow - Jokerit
    • 15:00
      Dynamo Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod
    • 15:00
      FK Seceranac Sa Ade - FK Sremcica
    • 15:00
      Shabab Alsamu - Markez Balata
    • 15:00
      Jabalya - Al Wehda (KSA)
    • 15:00
      Haase R. / Inglot D. - Pavic M. / Peya A.
    • 15:00
      Andrey Golubev - Ilya Ivashka
    • 15:15
      FC Poltava - Avanhard Kramatorsk
    • 15:20
      Nicolas Mahut - Norbert Gombos
    • 15:30
      Qatar SC - Al Khour
    • 16:00
      Aswan FC - Petrojet FC
    • 16:00
      Ricardo Rodriguez Pace - Tommy Paul
    • 16:00
      Club Sportif La Sagesse - Homenetmen
    • 16:00
      RC Relizane - MO Bejaia
    • 16:00
      Patrick Kypson - Hunter Callahan
    • 16:00
      Timea Babos - Anna Blinkova
    • 16:00
      Caroline Wozniacki - Catherine Bellis
    • 16:30
      BC Tambov - Stroitel
    • 16:30
      Ramtha SC - Shabab Al Ordon
    • 16:30
      AS Denguele - AS Tanda
    • 16:30
      Army - Jamhoor
    • 16:55
      ATP Delray Beach Open, Delray Beach - USA
    • 17:00
      Umm Salal SC - Al Mu Aidar
    • 17:00
      Osmanlispor - Olympiacos
    • 17:00
      Rasai Raseiniai - Suduva Mantinga Marijampole
    • 17:00
      Slavia Ruda Slaska - Urania Ruda Slaska
    • 17:00
      Spartak Nalchik - Energiya Khabarovsk
    • 17:00
      Chazal M. / Guez D. - Kyrgios N. / Reid M.
    • 17:00
      Alejandro Gomez - Alexander Bublik
    • 17:00
      Steve Darcis - Nikoloz Basilashvili
    • 17:00
      Huey T. / Mirnyi M. - Haas T. / Pospisil V.
    • 17:15
      Angelique Kerber - Ana Konjuh
    • 17:15
      Tamara Korpatsch - Oceane Dodin
    • 17:20
      Kazma - Al Sahel
    • 17:25
      ATP Challenger Morelos - Mexico
    • 17:30
      Michael Linzer - Alex Blumenberg
    • 17:30
      TPS - Pelicans
    • 17:30
      KalPa - Lukko
    • 17:30
      Assat - Jukurit
    • 17:30
      Hapoel Rishon Le Zion - ASA Tel Aviv
    • 17:30
      TTU - Selver Tallinn
    • 17:30
      Egor Gerasimov - Lukas Lacko
    • 18:00
      CSKA Moscow - Maccabi Tel Aviv
    • 18:00
      Vizura (Women) - Khimik Yuzhny (Women)
    • 18:00
      Nova KBМ Branik Maribor (Women) - Galatasaray (Women)
    • 18:00
      KS Wisla Ustronianka - Piast Cieszyn
    • 18:00
      Gts Bojszowy - Znicz Jankowice
    • 18:00
      Bnot Sakhnin (Women) - Bnot Netanya (Women)
    • 18:00
      SV Stiwoll - SV Strassgang
    • 18:20
      Bakken Bears - Horsens IC
    • 18:20
      Emilio Gomez - Eduardo Struvay
    • 18:20
      Baker B / Mektic N - Erlich J / Lipsky S
    • 18:30
      VEF Riga - Nizhny Novgorod
    • 18:30
      Babos T. / Safarova L. - Bukta A. / Stollar F.
    • 18:30
      Sam Querrey - Jared Donaldson
    • 18:45
      Fenerbahce - Olympiacos
    • 19:00
      WBC Wels - BSC Panthers Furstenfeld
    • 19:00
      Crvena Zvezda - Galatasaray
    • 19:00
      Roma - Villarreal
    • 19:00
      Zenit - Anderlecht
    • 19:00
      Wadi Degla - Al Ahly Cairo
    • 19:00
      APOEL - Athletic Bilbao
    • 19:00
      Ajax - Legia Warsaw
    • 19:00
      Besiktas - Hapoel Beer Sheva
    • 19:00
      AS Ramat Hasharon - Hapoel Migdal Haemek
    • 19:00
      Lulea - Djurgaardens
    • 19:00
      Linkopings - Orebro
    • 19:00
      Farjestad - Karlskrona
    • 19:00
      Illya Marchenko - Jo Wilfried Tsonga
    • 19:15
      Sport Huancayo - Juan Aurich
    • 19:30
      Nils Langer - Matteo Berrettini
    • 20:00
      Sports Boys Warnes - Bolivar
    • 20:00
      Jong Vitesse - BVV Barendrecht
    • 20:00
      Tel Aviv Vatikim - KK Tel Aviv 1
    • 20:00
      Paris - Nantes Reze
    • 20:00
      Navarhos Votsis - PO Moudanion
    • 20:20
      Gael Monfils - Sergiy Stakhovsky
    • 20:30
      Cucine Lube Civitanova - Azimut Modena
    • 20:30
      Aalborg - Midtjylland
    • 20:30
      Conad Reggio Emilia - NGM Mobile Santa Croce
    • 20:30
      Sieco Service Ortona - Videx Royalpat Grottazzolina
    • 20:30
      Su Wien United 05 - Besiktas Wien
    • 20:30
      Horacio Zeballos - Alexandr Dolgopolov
    • 20:30
      Taylor Harry Fritz - Donald Young
    • 20:45
      Ea7 Emporio Armani Milano - Barcelona
    • 20:45
      Gomez A. / Patino L. - Mertens Y. / Samper-Montana J.
    • 20:50
      Jerzy Janowicz - Mirza Basic
    • 21:00
      Aragua - Dep. Anzoategui
    • 21:00
      Unilever - Municipalidad San Martin
    • 21:05
      FC Copenhagen - Ludogorets Razgrad
    • 21:05
      Sparta Prague - FK Rostov
    • 21:05
      Genk - Astra Giurgiu
    • 21:05
      Lyon - AZ Alkmaar
    • 21:05
      Shakhtar Donetsk - Celta Vigo
    • 21:05
      Fiorentina - Borussia Monchengladbach
    • 21:05
      Tottenham - Gent
    • 21:30
      Antigua and Barbuda (U20) - Canada (U20)
    • 21:30
      Fylkir Reykjavik (Women) - Valur Reykjavik (Women)
    • 21:30
      Alianza Atletico - FBC Melgar
    • 22:00
      Envigado - Rionegro FC
    • 22:00
      UD San Antonio Pilar (Women) - San Juan Tfe Norte (Women)
    • 22:30
      Sada Cruzeiro - Club Atletico Bohemios
    • 22:30
      Nicolas Jarry - Manuel Sanchez
    • 23:00
      Sesi SP (Women) - Concilig/Volei Bauru (Women)
    • 23:00
      Dep. Lara - Zamora
    • 23:00
      Casper Ruud - Roberto Carballes Baena
    • 23:15
      Atletico Tucuman - Junior
    • 23:30
      Paulistano - Flamengo
    • 23:30
      EC Pinheiros/Klar (Women) - S.Cristovao Saude/S.Caetano (Women)
    • 23:30
      Volei Nestle Osasco (Women) - Dentil/Praia Clube (Women)
    • 23:30
      Universitario de Deportes (Reserves) - Real Garcilaso (Reserves)
  • 24.02.2017
    • 00:00
      Once Caldas - Santa Fe
    • 00:00
      Bryan B. / Bryan M. - Donaldson J. / Querrey S.
    • 00:00
      Colombia (U17) - Ecuador (U17)
    • 00:00
      Mexico (U20) - Honduras (U20)
    • 00:00
      Sertaozinho SP - Barretos SP
    • 00:05
      Caxias do Sul - Bauru
    • 00:15
      Vasco da Gama - Franca
    • 00:15
      Rio Do Sul/Equibrasil (Women) - CC Valinhos (Women)
    • 00:20
      Thomaz Bellucci - Thiago Moura Monteiro
    • 00:30
      Nautico PE - Campinense PB
    • 01:00
      The Strongest - U. Espanola
    • 01:00
      Orlando Magic - Portland Trail Blazers
    • 01:30
      Criciuma - Internacional RS
    • 01:30
      Detroit Pistons - Charlotte Hornets
    • 01:30
      Montreal Canadiens - New York Islanders
    • 01:30
      Toronto Maple Leafs - New York Rangers
    • 01:30
      Tampa Bay Lightning - Calgary Flames
    • 01:30
      Coritiba - ASA
    • 01:55
      Sesi SP - Volei Brasil Kirin
    • 02:00
      Pmms Lady Mariners - Sfac Lady Doves
    • 02:00
      FC Dallas - Arabe Unido
    • 02:00
      New Orleans Pelicans - Houston Rockets
    • 02:00
      Cleveland Cavaliers - New York Knicks
    • 02:00
      Nashville Predators - Colorado Avalanche
    • 02:00
      America de Cali - Jaguares de Cordoba
    • 02:00
      Universitario de Deportes - Real Garcilaso
    • 02:00
      Damir Dzumhur - Juan Martin Del Potro
    • 02:15
      Bolivia (U17) - Chile (U17)
    • 02:25
      ATP Challenger Kyoto - Japan
    • 02:30
      Chicago Blackhawks - Arizona Coyotes
    • 03:00
      Deportivo Vista Alegre - CD Centenario
    • 03:00
      Dep. Municipal San Miguelito - Azuero FC
    • 04:30
      Golden State Warriors - Los Angeles Clippers
    • 04:30
      Sacramento Kings - Denver Nuggets
    • 04:30
      Los Angeles Kings - Boston Bruins
    • 09:00
      KGC Pro VC (Women) - GS Caltex KIXX (Women)
    • 09:50
      Melbourne City - Sydney FC
    • 11:00
      Daejeon Bluefangs - KB Stars Insurance
    • 11:00
      Changwon LG - Busan KT
    • 11:00
      Samsung Thunders - Wonju Dongbu
    • 12:00
      Avangard Omsk - Admiral Vladivostok
    • 12:30
      Traktor Chelyabinsk - Barys Astana
    • 12:35
      Liaoning - Zhejiang Guangsha
    • 12:35
      Shandong - Xinjiang
    • 14:00
      Lokomotiv Kuban Krasnodar - Khimki Moscow
    • 14:00
      Al Masry Club - El Sharkia SC
    • 14:30
      Oman FC - AL Nasr Salalah
    • 14:30
      Al Suwaiq - Dhofar
    • 14:50
      Al Khor - Al Sadd SC
    • 15:00
      VNAU Vinnytsia - Dnipro Dnepropetrovsk
    • 15:00
      Burevestnik Shvsm Chernigiv - Lokomotiv Kharkiv
    • 15:00
      AK Bars Kazan - Salavat Yulaev Ufa
    • 15:15
      CSM Bucuresti - Potaissa Turda
    • 16:00
      Arkas Spor (Women) - Maltepe Yali (Women)
    • 16:00
      Bilozgar Meduni. Vinnytsya (Women) - Peduniversitet SHVSM Chernigov (Women)
    • 16:00
      Levski Sofia - Pirin
    • 16:00
      VC Yurakademiya Kharkiv - Barkom Kazhany Lviv
    • 16:00
      Giresunspor - Elazigspor
    • 16:30
      Botev Plovdiv - FC Dunav Ruse
    • 16:45
      Al Oruba - Fanja SC
    • 17:00
      Al Rayyan SC - Al Gharafa SC
    • 17:00
      Rizespor - Kayserispor
    • 17:00
      Novator Khmelnitsky - Favorit Lubny
    • 17:00
      Mioveni - Dunarea Calarasi
    • 17:30
      Sohar - Al Rustaq
    • 17:30
      El Zamalek - Al Nasr Taaden
    • 17:30
      SaiPa - Ilves
    • 17:30
      Karpat - Lukko
    • 17:45
      MC Alger - ES Setif
    • 18:00
      Anadolu Efes - Baskonia Vitoria Gasteiz
    • 18:00
      Arka Gdynia - Korona Kielce
    • 18:00
      Kasimpasa - Bursaspor
    • 18:00
      Lyngby - Esbjerg
    • 18:00
      Partizan - Zadar
    • 18:00
      CAI Teruel - Cajasol Juvasa
    • 18:20
      Mlada Boleslav - Sparta Prague
    • 18:30
      Horn - Kapfenberger SV
    • 18:30
      Wacker Innsbruck - WSG Wattens
    • 18:30
      Union Berlin - 1860 Munich
    • 18:30
      Floridsdorfer AC - Austria Lustenau
    • 18:30
      BW Linz - W. Neustadt
    • 18:30
      Wurzburger Kickers - Greuther Furth
    • 18:30
      Sandhausen - Braunschweig
    • 19:00
      Eisbaren Bremerhaven - BG Gottingen
    • 19:00
      Chippa United - Golden Arrows
    • 19:00
      Nantes - Dijon
    • 19:00
      Brescia - Cittadella
    • 19:00
      Frolunda - Leksands
    • 19:00
      HV 71 - Skelleftea AIK
    • 19:00
      Oskarshamn - Vasterviks IK
    • 19:00
      Hassania Agadir - Chabab Kasba Tadla
    • 19:30
      Augsburger Panther - Adler Mannheim
    • 19:30
      Straubing Tigers - Schwenninger Wild Wings
    • 19:30
      Eisbaren Berlin - ERC Ingolstadt
    • 19:30
      Thomas Sabo Ice Tigers - REV Bremerhaven
    • 19:30
      Red Bull Munchen - Kolner Haie
    • 19:30
      Targu Mures - Voluntari
    • 20:00
      Brose Baskets - Zalgiris
    • 20:00
      Fuerza Amarilla S.C. - Clan Juvenil
    • 20:00
      Tours - Troyes
    • 20:00
      Amiens - Orleans
    • 20:00
      Guimaraes - Moreirense
    • 20:00
      Den Haag - Twente
    • 20:00
      Niort - Red Star Saint Ouen
    • 20:00
      Nimes - GFC Ajaccio
    • 20:00
      Reus Deportiu - Real Oviedo
    • 20:00
      AC Ajaccio - Sochaux
    • 20:00
      Le Havre - Auxerre
    • 20:00
      Laval - Bourg Peronnas
    • 20:00
      Strasbourg - Clermont
    • 20:15
      Panathinaikos - Unics Kazan
    • 20:15
      Randers - Midtjylland
    • 20:30
      Novipiu' Casale Monferrato - BCC Agropoli
    • 20:30
      Wolfsburg - Werder Bremen
    • 20:30
      Liefering - LASK Linz
    • 20:30
      Pogon Szczecin - Lech Poznan
    • 20:30
      Club Brugge - Zulte Waregem
    • 20:30
      AS Cannes - Tours
    • 20:45
      Wolverhampton - Birmingham
    • 20:45
      Inverness - Rangers
    • 20:45
      Las Palmas - Real Sociedad
    • 20:45
      Nice - Montpellier
    • 21:00
      Real Madrid - Darussafaka Dogus
    • 21:00
      Finn Harps - Cork City
    • 21:00
      Benevento - Bari
    • 22:00
      Benfica - Chaves
    • 23:00
      U. De Concepcion - Deportes Iquique
    • 23:15
      XV De Piracicaba - Velo Clube
  • 25.02.2017
    • 01:00
      Jorge Wilstermann - Guabira Montero
    • 01:00
      Indiana Pacers - Memphis Grizzlies
    • 01:00
      Guaros de Lara - Soles
    • 01:00
      Philadelphia 76ers - Washington Wizards
    • 01:00
      Washington Capitals - Edmonton Oilers
    • 01:30
      O Higgins - Cobresal
    • 01:30
      Carolina Hurricanes - Ottawa Senators
    • 01:30
      Florida Panthers - Calgary Flames
    • 02:00
      Club Tijuana - Monterrey
    • 02:00
      Atlante - Murcielagos
    • 02:00
      Unan Managua - Sebaco
    • 02:00
      Minnesota Timberwolves - Dallas Mavericks
    • 02:00
      Milwaukee Bucks - Utah Jazz
    • 02:00
      Toronto Raptors - Boston Celtics
    • 02:00
      Atlanta Hawks - Miami Heat
    • 02:00
      Oklahoma City Thunder - Los Angeles Lakers
    • 02:00
      Chicago Bulls - Phoenix Suns
    • 02:30
      Dallas Stars - Arizona Coyotes
    • 03:00
      Correcaminos - Lobos BUAP
    • 03:00
      Toyoda Gosei Trefuerza - JTEKT Stings
    • 03:00
      Denver Nuggets - Brooklyn Nets
    • 03:15
      Fuerza Regia - La Union Formosa
    • 03:30
      Venados FC - Leones Negros
    • 04:00
      Alebrijes de Oaxaca - Potros UAEM
    • 04:30
      Yokohama Marinos - Urawa Red Diamonds
    • 04:30
      Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs
    • 05:00
      Hisamitsu Springs (Women) - JT Marvelous (Women)
    • 05:00
      Toray Arrows - Suntory Sunbirds
    • 06:00
      Shimizu S Pulse - Vissel Kobe
    • 06:00
      Sanfrecce Hiroshima - Niigata Albirex
    • 06:00
      Vegalta Sendai - Consadole Sapporo
    • 06:00
      Sagan Tosu - Kashiwa Reysol
    • 06:00
      Kashima Antlers - FC Tokyo
    • 06:00
      Incheon ET Land - Seoul SK
    • 06:00
      Aisin Seahorses Mikawa - Akita
    • 06:00
      Incheon Korean Air Jumbos - Cheonan HC Skywalkers
    • 07:00
      Cerezo Osaka - Jubilo Iwata
    • 07:00
      Hitachi Rivale (Women) - Toray Arrows (Women)
    • 07:00
      Panasonic Panthers - Osaka Blazers Sakai
    • 07:35
      Brisbane Roar - Wellington
    • 08:00
      Omiya Ardija - Kawasaki Frontale
    • 08:00
      Jeonju KCC - Ulsan Mobis
    • 08:00
      Goyang Orions - Anyang Kgc
    • 08:00
      Hungkuk Pink Spiders (Women) - IBK Altos (Women)
    • 09:00
      Shiga Lake Stars - Toyota Alvark Tokyo
    • 09:50
      Melbourne Victory - Adelaide Utd
    • 10:00
      Ryukyu Golden Kings Okinawa - Chiba Jets
    • 11:00
      Bandirmaspor - Sanliurfaspor
    • 11:00
      Zenit St Petersburg - Enisey Krasnoyarsk
    • 11:00
      Yenisei Krasnoyarsk - Kuzbass Kemerovo
    • 12:00
      Perth Glory - Western Sydney
    • 12:00
      Sukhothai FC - Osotspa Samut Prakan
    • 12:15
      Academica - CD Cova Piedade
    • 13:00
      Alaves - Valencia
    • 13:00
      Hannover - Arminia Bielefeld
    • 13:00
      Fortuna Dusseldorf - Heidenheim
    • 13:00
      Alanyaspor - Adanaspor
    • 13:00
      Olimpik Donetsk - Stal Kamianske
    • 13:00
      Milan (Youth) - Perugia (Youth)
    • 13:00
      Zorya - Dynamo Kiev
    • 13:30
      Leeds - Sheffield Wed
    • 13:30
      Aizawl FC - Chennai City
    • 13:30
      El Daklyeh - Al Ittihad Al Sakandary
    • 14:00
      Melaka - Pahang
    • 14:00
      Platanias - Asteras Tripolis
    • 14:00
      Figueirense - Tubarao (U20)
    • 14:00
      Santo Andre - Atletico Linense SP
    • 14:00
      Adana Demirspor - Balikesirspor
    • 14:00
      Beroe Stara Zagora - CSKA Sofia
    • 14:00
      Akhisar Belediye GS - Antalyaspor
    • 14:00
      Viitorul Constanta - Poli Timisoara
    • 14:00
      Nova Novokuybyishevsk - Dinamo Lo
    • 14:00
      Yesilgiresun - Besiktas
    • 14:00
      Eczacibasi Vitra (Women) - Galatasaray (Women)
    • 14:30
      Rwanda Police FC - Rayon Sports
    • 14:30
      Bengaluru - East Bengal
    • 14:30
      Orlando Pirates - Polokwane City
    • 14:30
      Taranto - Catanzaro
    • 14:30
      Melfi - Paganese
    • 14:30
      Akragas - Foggia
    • 14:50
      Al Jaish SC - Al Ahli Doha
    • 14:50
      Al Arabi Doha SC - Al Wakra SC
    • 15:00
      Ascoli - Pisa
    • 15:00
      Avellino - Vicenza
    • 15:00
      Ternana - Latina
    • 15:00
      Virtus Entella - Carpi
    • 15:00
      Trapani - Salernitana
    • 15:00
      Spal - Perugia
    • 15:00
      Frosinone - Verona
    • 15:00
      Cesena - Pro Vercelli
    • 15:00
      Novara - Spezia
    • 15:00
      Lens - Valenciennes
    • 15:00
      FTC (Women) - Metz (Women)
    • 15:00
      Astrakhanochka Astrakhan (Women) - Thuringer (Women)
    • 15:00
      Zenit Kazan - Lokomotiv Novosibirsk
    • 15:00
      Yugra Samotlor - Belogorie Belgorod
    • 15:00
      Jokerit - CSKA Moscow
    • 15:00
      Torpedo Nizhny Novgorod - Dynamo Moscow
    • 15:00
      Vityaz Podolsk - SKA St. Petersburg
    • 15:30
      Bayern Munchen - Hamburg
    • 15:30
      Freiburg - Borussia Dortmund
    • 15:30
      Bayer Leverkusen - Mainz
    • 15:30
      Darmstadt - Augsburg
    • 15:30
      Wisla Plock - Zaglebie
    • 15:30
      RB Leipzig - FC Koln
    • 15:30
      Budapest Honved FC - Debreceni VSC
    • 16:00
      Ismaily SC - Talaea El Gaish
    • 16:00
      Everton - Sunderland
    • 16:00
      Hull City - Burnley
    • 16:00
      West Bromwich - Bournemouth
    • 16:00
      Chelsea - Swansea
    • 16:00
      Crystal Palace - Middlesbrough
    • 16:00
      Southampton - Arsenal
    • 16:00
      Antofagasta - Palestino
    • 16:00
      Aston Villa - Derby
    • 16:00
      Cordoba - Alcorcon
    • 16:00
      Cliftonville - Coleraine
    • 16:00
      Wolfsberger AC - Rapid W.
    • 16:00
      Glentoran - Linfield
    • 16:00
      Horsens - Odense
    • 16:00
      Al Moqawloon Al Arab - El Entag El Harby
    • 16:00
      Ballinamallard Utd - Ballymena Utd
    • 16:00
      Carrick Rangers - Glenavon
    • 16:00
      Oleksandriya - Volyn Lutsk
    • 16:00
      Djurgaardens - Orebro
    • 16:00
      Farjestad - Linkopings
    • 16:00
      Karlskrona - Lulea
    • 16:00
      Malmo - Rogle
    • 16:00
      JYP - TPS
    • 16:00
      Jukurit - HPK
    • 16:00
      KalPa - Karpat
    • 16:00
      KooKoo - Pelicans
    • 16:00
      Assat - Tappara
    • 16:00
      Ilves - Vaasan Sport
    • 16:10
      Aarhus - KIF Kolding
    • 16:15
      Real Betis - Sevilla
    • 16:15
      Kerkyra - Panaitolikos
    • 16:30
      Goztepe - Manisaspor
    • 17:00
      Tj Sokol Dolni Lutyne - Sk Louky
    • 17:00
      Guingamp - Monaco
    • 17:00
      Tondela - Maritimo
    • 17:00
      Al Shahaniya - Al Kharaityat SC
    • 17:00
      Konyaspor - Trabzonspor
    • 17:00
      Slovan Bratislava - Trencin
    • 17:00
      Mamelodi Sundowns - Bidvest Wits
    • 17:00
      Larvik (Women) - CSM Bucuresti (Women)
    • 17:00
      Reale Ademar Leon - Fertiberia Puerto Sagunto
    • 17:00
      MKB Veszprem KC - Wisla Plock SSA
    • 17:00
      Villa de Aranda - Helvetia Anaitasuna
    • 17:30
      THW Kiel - Bjerringbro Silkeborg
    • 17:45
      Thun - Vaduz
    • 18:00
      Mirandes - Girona
    • 18:00
      Mallorca - Tenerife
    • 18:00
      Elche - Huesca
    • 18:00
      Napoli - Atalanta
    • 18:00
      Lechia Gdansk - Cracovia
    • 18:00
      Ferencvarosi TC - Videoton FC
    • 18:00
      Oldenburg - Ulm
    • 18:00
      Frankfurt Skyliners - s.Oliver Baskets
    • 18:00
      Bunge Ravenna - Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia
    • 18:00
      Iraklis - PAOK
    • 18:15
      Hibernian - Dunfermline Athletic
    • 18:30
      Watford - West Ham
    • 18:30
      Brighton - Reading
    • 18:30
      Leganes - La Coruna
    • 18:30
      Groningen - Utrecht
    • 18:30
      Xanthi - Panathinaikos
    • 18:30
      Austria W. - Altach
    • 18:30
      Salzburg - Mattersburg
    • 18:30
      Hertha Berlin - Eintracht Frankfurt
    • 18:30
      Admira - Ried
    • 18:30
      Ayacucho FC - Union Comercio
    • 18:30
      Portadown - Crusaders
    • 18:30
      Enppi - Misr Lel Makasa
    • 18:30
      Kobenhavn (Women) - Nykobing (Women)
    • 18:30
      Vaxjo - Brynas
    • 18:30
      Leksands - Frolunda
    • 19:00
      Juventus SP - Guarani SP
    • 19:00
      Valencia - Joventut
    • 19:00
      TSV Herrsching - Buhl
    • 19:00
      Netzhoppers - TV Rottenburg
    • 19:15
      Estoril - Sporting Lisbon
    • 19:15
      Pribram - Slavia Prague
    • 19:15
      Ajax Cape Town - Kaizer Chiefs
    • 19:15
      Krim Mercator (Women) - Gyori Audi ETO KC (Women)
    • 19:30
      Dinamo Bucurest - Universitatea Craiova
    • 19:45
      NEC Nijmegen - Sparta Rotterdam
    • 19:45
      Excelsior - Willem II
    • 20:00
      Nancy - Toulouse
    • 20:00
      Angers - Bastia
    • 20:00
      Lille - Bordeaux
    • 20:00
      Rennes - Lorient
    • 20:00
      Getafe - Rayo Vallecano
    • 20:00
      Grasshoppers - Young Boys
    • 20:00
      Obradoiro CAB - BC Andorra
    • 20:00
      Paris - Kadetten Schaffhausen
    • 20:00
      PPD Zagreb - Kristianstad
    • 20:30
      Uniclinic - Santa Cruz PE
    • 20:30
      Palmeiras - Ferroviaria
    • 20:30
      EC Democrata MG - Atletico MG
    • 20:30
      Criciuma - Metropolitano
    • 20:30
      Wisla Krakow - Jagiellonia
    • 20:30
      Giessen - Walter Tigers Tubingen
    • 20:30
      Rasta Vechta - MHP Riesen Ludwigsburg
    • 20:30
      Bayern Munchen - Phoenix Hagen
    • 20:30
      Bonn - Bayreuth
    • 20:30
      Okapi Aalstar - Liege Basket
    • 20:30
      Pomì Casalmaggiore (Women) - Liu Jo Nordmeccanica Modena (Women)
    • 20:30
      Mens Sana 1871 - NPC Rieti
    • 20:45
      Eibar - Malaga
    • 20:45
      Juventus - Empoli
    • 20:45
      Heerenveen - Roda
    • 21:00
      GE Osasco SP - Ituano SP
    • 21:00
      Sao Bento SP - Red Bull Brasil
    • 21:00
      Santos SP - Botafogo SP
    • 21:00
      Montevideo Wanderers - Penarol
    • 21:00
      Benacquista Ass. Latina - FMC Ferentino
    • 21:30
      Rio Ave - Pacos Ferreira
    • 22:00
      U. De Chile - Everton de Vina
    • 22:00
      Macara - Deportivo Cuenca
    • 22:00
      Los Angeles Kings - Anaheim Ducks
    • 22:45
      America RN - Vitoria
    • 23:00
      Sacramento Kings - Charlotte Hornets
    • 23:00
      Columbus Blue Jackets - New York Islanders
    • 23:00
      New Jersey Devils - New York Rangers
    • 23:00
      Nashville Predators - Washington Capitals
    • 23:15
      La Union Formosa - Guaros de Lara
    • 23:30
      Joinville - Chapecoense (U20)
    • 23:30
      Novorizontino SP - Sao Paulo
    • 23:30
      Mirassol - Corinthians
    • 23:30
      Internacional RS - Brasil de Pelotas
    • 23:30
      Ponte Preta - Sao Bernardo
    • 23:45
      Sport Rosario - Sporting Cristal
  • 26.02.2017
    • 00:00
      Queretaro - UNAM Pumas
    • 00:00
      Zacatepec - Tampico Madero
    • 01:00
      River PI - Sport Recife PE
    • 01:00
      Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens
    • 01:00
      Orlando Magic - Atlanta Hawks
    • 01:30
      Soles - Fuerza Regia
    • 01:30
      New York Knicks - Philadelphia 76ers
    • 02:00
      Atlas - Leon
    • 02:00
      Tigres - Monarcas Morelia
    • 02:00
      Carmelita - Univ. Costa Rica
    • 02:00
      Celaya - Cafetaleros de Tapachula
    • 02:00
      Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers
    • 02:00
      Miami Heat - Indiana Pacers
    • 02:06
      Pachuca - Veracruz
    • 02:30
      Cleveland Cavaliers - Chicago Bulls
    • 02:30
      Dallas Mavericks - New Orleans Pelicans
    • 03:00
      Houston Rockets - Minnesota Timberwolves
    • 04:00
      Club America - Cruz Azul
    • 04:00
      Dorados de Sinaloa - Mineros de Zacatecas
    • 04:00
      Colorado Avalanche - Buffalo Sabres
    • 04:00
      Vancouver Canucks - San Jose Sharks
    • 04:30
      Golden State Warriors - Brooklyn Nets
    • 04:35
      NEC Red Rockets (Women) - JT Marvelous (Women)
    • 05:00
      Avispa Fukuoka - Oita Trinita
    • 05:00
      V Varen Nagasaki - Thespakusatsu
    • 05:00
      Roasso Kumamoto - Kamatamare Sanuki
    • 05:00
      Ryukyu Golden Kings Okinawa - Chiba Jets
    • 05:00
      Toyoda Gosei Trefuerza - Suntory Sunbirds
    • 06:00
      Machida Zelvia - JEF United
    • 06:00
      Yokohama FC - Matsumoto Yamaga
    • 06:00
      Tokushima Vortis - Tokyo Verdy
    • 06:00
      Nagoya - Fagiano Okayama
    • 06:00
      Gifu - Renofa Yamaguchi
    • 06:00
      Mito Hollyhock - Shonan Bellmare
    • 06:00
      Kyoto Sanga - Montedio Yamagata
    • 06:00
      Wonju Dongbu - Changwon LG
    • 06:00
      Aisin Seahorses Mikawa - Akita
    • 06:00
      Suwon Kepco - Daejeon Bluefangs
    • 06:35
      Hitachi Rivale (Women) - Toyota Autobody Queensesis (Women)
    • 07:00
      Newcastle Jets - Central Coast
    • 07:00
      Ehime - Zwiegen Kanazawa
    • 07:00
      Toray Arrows - Jtekt Stings
    • 08:00
      Samsung Thunders - Ulsan Mobis
    • 08:00
      Busan KT - Anyang Kgc
    • 08:00
      Hyundai E&C Hillstate (Women) - KGC Pro VC (Women)
    • 08:00
      Admiral Vladivostok - Avangard Omsk
    • 09:00
      Gamba Osaka - Ventforet Kofu
    • 10:30
      HC Red Star Kunlun - Metallurg Magnitogorsk
    • 11:00
      Sivasspor - Gaziantep BB
    • 11:00
      Samsunspor - Boluspor
    • 11:00
      Fenerbahce (Women) - Halkbank (Women)
    • 11:30
      Karabukspor - Genclerbirligi
    • 12:00
      Numancia - Cadiz
    • 12:00
      Churchill Brothers SC - DSK Shivajians
    • 12:00
      Espanyol - Osasuna
    • 12:00
      Germani Basket Brescia - Sidigas Avellino
    • 12:15
      Leixoes - Benfica B
    • 12:30
      G.A. Eagles - Vitesse
    • 12:30
      Palermo - Sampdoria
    • 12:30
      FC Botosani - Pandurii Targu Jiu
    • 12:30
      Estudiantes - Barcelona
    • 12:30
      Murcia - Real Betis Sevilla
    • 12:30
      Fuenlabrada - Iberostar Tenerife
    • 12:30
      Salavat Yulaev Ufa - AK Bars Kazan
    • 13:00
      Norwich - Ipswich
    • 13:00
      Aalborg - Silkeborg
    • 13:30
      Nurnberg - Bochum
    • 13:30
      Stuttgart - Kaiserslautern
    • 13:30
      Erzgebirge Aue - Dynamo Dresden
    • 13:45
      Basel - Luzern
    • 13:45
      Lausanne - Sion
    • 14:00
      AEK - Larissa
    • 14:00
      Eskisehirspor - Umraniyespor
    • 14:00
      Osmanlispor - Basaksehir
    • 14:00
      ES Sahel - US Ben Guerdane
    • 14:00
      ES Metlaoui - Esperance de Tunis
    • 14:00
      CSKA Moscow - Unics Kazan
    • 14:00
      Pinar Karsiyaka - Fenerbahce
    • 14:00
      ERC Ingolstadt - Kolner Haie
    • 14:00
      Schwenninger Wild Wings - Thomas Sabo Ice Tigers
    • 14:00
      REV Bremerhaven - Red Bull Munchen
    • 14:00
      Adler Mannheim - Straubing Tigers
    • 14:00
      Eisbaren Berlin - Iserlohn Roosters
    • 14:00
      Krefeld Pinguine - Wolfsburg Grizzly Adams
    • 14:30
      Standard Liege - Mechelen
    • 14:30
      Tottenham - Stoke City
    • 14:30
      AZ Alkmaar - Zwolle
    • 14:30
      Feyenoord - PSV
    • 14:30
      Lumezzane - Santarcangelo
    • 14:30
      Albinoleffe - Ancona
    • 15:00
      St. Etienne - Caen
    • 15:00
      Sassuolo - Milan
    • 15:00
      Lazio - Udinese
    • 15:00
      Genoa - Bologna
    • 15:00
      Crotone - Cagliari
    • 15:00
      Chievo - Pescara
    • 15:00
      Wohlen - Zurich
    • 15:15
      Manchester City - Manchester Utd
    • 15:30
      Ingolstadt - Borussia Monchengladbach
    • 15:30
      Gornik Leczna - Piast Gliwice
    • 16:00
      Deportes Temuco - Colo Colo
    • 16:00
      Almeria - UCAM Murcia
    • 16:00
      Hammarby - Varbergs BoIS
    • 16:00
      Sporting Lisbon B - Aves
    • 16:00
      Shakhtar Donetsk - Vorskla Poltava
    • 16:00
      Nordsjalland - FC Copenhagen
    • 16:00
      St. Gallen - Lugano
    • 16:00
      Galatasaray - Royal Hali Gaziantep
    • 16:15
      Atletico Madrid - Barcelona
    • 16:15
      Iraklis 1908 - PAOK
    • 16:15
      Levadiakos - PAS Giannina
    • 16:30
      Yeni Malatyaspor - Altinordu
    • 16:30
      St. Polten - Sturm Graz
    • 16:30
      Ludogorets Razgrad - FC Vereya
    • 16:30
      Como - Prato
    • 16:45
      Ajax - Heracles
    • 16:50
      Team Esbjerg (Women) - Midtjylland (Women)
    • 17:00
      Lyon - Metz
    • 17:00
      Nacional - Feirense
    • 17:00
      FFC Frankfurt (Women) - Turbine Potsdam (Women)
    • 17:00
      Gaziantepspor - Fenerbahce
    • 17:00
      Poprad - Liptovsky Mikulas
    • 17:00
      Salzburg - Graz
    • 17:30
      Manchester Utd - Southampton
    • 17:30
      Schalke - Hoffenheim
    • 17:30
      WHC Vardar Skopje (Women) - Buducnost (Women)
    • 18:00
      Sevilla B - Levante
    • 18:00
      Valladolid - Lugo
    • 18:00
      Legia Warsaw - Termalica Nieciecza
    • 18:00
      SonderjyskE - Brondby
    • 18:00
      KS Vive Targi Kielce - Pick Szeged
    • 18:00
      Gi Group Monza - Diatec Trentino
    • 18:00
      De' Longhi Treviso - Roseto Sharks
    • 18:30
      Sporting Gijon - Celta Vigo
    • 18:30
      Athletic Bilbao - Granada
    • 18:30
      Olympiacos - Panionios
    • 18:30
      Mantova - Maceratese
    • 18:30
      Real Madrid - Gran Canaria
    • 18:30
      Dallas Stars - Boston Bruins
    • 19:00
      Deportivo Toluca - Puebla
    • 19:00
      Setubal - Braga
    • 19:00
      Manresa - Bilbao
    • 19:00
      CAI Zaragoza - Baskonia Vitoria Gasteiz
    • 19:30
      Gaz Metan Medias - Steaua Bucharest
    • 19:30
      FC Barcelona - SG Flensburg Handewitt
    • 20:00
      Real Zaragoza - Gimnastic
    • 20:00
      Junior - Millonarios
    • 20:30
      Carrarese - Pro Piacenza
    • 20:45
      Villarreal - Real Madrid
    • 20:45
      Inter - Roma
    • 20:45
      Pasta Reggia Caserta - Ea7 Emporio Armani Milano
    • 21:00
      Marseille - PSG
    • 21:00
      Carolina Hurricanes - Calgary Flames
    • 21:15
      Boavista - Porto
    • 21:15
      Independiente Medellin - Tigres FC
    • 21:30
      Los Angeles Lakers - San Antonio Spurs
    • 21:30
      Milwaukee Bucks - Phoenix Suns
    • 22:00
      S. Wanderers - San Luis Quillota
    • 22:00
      Barcelona Guayaquil - El Nacional
    • 23:00
      Boca Juniors - Defensa y Justicia
    • 23:00
      Lanus - Banfield
    • 23:00
      Godoy Cruz - River Plate
    • 23:00
      CA Temperley - Aldosivi
    • 23:00
      Olimpo Bahia Blanca - San Martin de S. J.
    • 23:00
      Union de Santa Fe - Talleres Cordoba
    • 23:00
      Estudiantes de La Plata - Arsenal Sarandi
    • 23:00
      Newells Old Boys - Atletico Rafaela
    • 23:00
      Tigre - San Lorenzo
    • 23:00
      Belgrano - Colon de Santa Fe
    • 23:00
      Independiente - Velez Sarsfield
    • 23:00
      Atletico Tucuman - Gimnasia L. P.
    • 23:00
      Huracan - CA Patronato Parana
    • 23:00
      CA Sarmiento - Rosario Central
    • 23:00
      Quilmes - Racing Club
    • 23:00
      Nashville Predators - Edmonton Oilers
    • 23:00
      New York Rangers - Columbus Blue Jackets
    • 23:00
      Washington Wizards - Utah Jazz
    • 23:00
      Denver Nuggets - Memphis Grizzlies
    • 23:15
      Soles - La Union Formosa
    • 23:30
      Deportes Tolima - Envigado
  • 27.02.2017
    • 00:00
      Chiapas FC - Guadalajara Chivas
    • 00:00
      Nacional Montevideo - River Plate Montevideo
    • 00:00
      Toronto Raptors - Portland Trail Blazers
    • 00:00
      Detroit Pistons - Boston Celtics
    • 00:30
      U. Catolica - U. Espanola
    • 01:00
      Santos Laguna - Necaxa
    • 01:30
      Atletico Bucaramanga - Once Caldas
    • 11:00
      Sabail FC - Mil Mugan FK
    • 12:00
      Lokomotiv Tashkent - Al Ahli Dubai
    • 14:00
      Senegal (U20) - Sudan (U20)
    • 14:30
      Torino (Youth) - Juventus (Youth)
    • 16:00
      Usak Sportif - Anadolu Efes
    • 16:00
      Mersin Idman Yurdu - Denizlispor
    • 16:10
      Al Fateh - Lekhwiya
    • 16:30
      Apollon Patras - Olympiacos
    • 16:30
      Al Jazira Abu Dhabi - Esteghlal Khuzestan
    • 16:30
      Esteghlal Tehran - Al Taawon
    • 17:00
      Concordia Chiajna - Astra Giurgiu
    • 17:00
      Cameroon (U20) - South Africa (U20)
    • 17:00
      Mlada Boleslav - Teplice
    • 18:00
      Ruch Chorzow - Slask Wroclaw
    • 18:00
      El Zamalek - Haras El Hodood
    • 18:00
      Galatasaray - Besiktas
    • 19:00
      Brose Baskets - Basketball Lowen Braunschweig
    • 19:00
      Viborg - Aarhus
    • 19:15
      Hammarby - IFK Ystad
    • 19:30
      TM Tonder Handball - Randers
    • 19:30
      CSMS Iasi - CFR Cluj
    • 19:45
      Servette - Le Mont
    • 20:15
      St. Pauli - Karlsruher
    • 20:30
      SLUC Nancy - Paris Levallois
    • 20:30
      Obiettivo Lavoro Bologna - Aurora Basket Jesi
    • 20:30
      Bari - Brescia
    • 20:45
      Openjobmetis Varese - The Flexx Pistoia
    • 20:45
      Reims - Brest
    • 20:45
      Fiorentina - Torino
    • 20:45
      Pordenone - Bassano Virtus
    • 21:00
      Arouca - Belenenses
    • 21:00
      Leicester - Liverpool
  • 28.02.2017
    • 00:30
      Curico Unido - Nublense
    • 14:00
      LLB S4A - Messager Ngozi
    • 14:30
      APR - Gicumbi
    • 18:00
      Al Masry Club - Talaea El Gaish
  • 01.03.2017
    • 18:00
      Zadar - Cibona
  • 02.03.2017
    • 23:15
      Parana Clube PR - Figueirense
  • 10.03.2017
    • 18:00
      Ironi Nesher - Maccabi Shaaraim
  • 12.03.2017
    • 11:00
      Kapaz - Zira FK
  • 17.03.2017
    • 20:30
      Sheffield Sharks - Newcastle Eagles
  • 19.03.2017
    • 11:30
      Dynamo Dresden (U19) - JFV Nordwest (U19)
  • 04.04.2017
    • 19:00
      TUS Bad Gleichenberg - SC Furstenfeld
  • 05.04.2017
    • 23:30
      Gremio RS - America MG
  • 09.04.2017
    • 16:00
      Lietkabelis - Siauliai
  • 12.04.2017
    • 12:00
      Lajong SC - Mohun Bagan AC
  • 26.04.2017
    • 19:00
      Trencin - Zilina
  • 06.05.2017
    • 13:00
      Eintracht Frankfurt (U19) - Bayern Munich (Youth)
  • 27.05.2017
    • 07:00
      Outkast FC (Women) - Ust